E-komercija

Ja radusies vēlme uzsākt vai attīstīt tirdzniecību online vidē, ir gatavs plāns, vai viss tikai idejas līmenī? Mēs varēsim Jums palīdzēt iesakot labākos risinājumus un tos realizēsim līdz jau gatavam produktam.

Palīdzam klientiem atrast pareizos risinājumus E-komercijā

Dažādas sarežģītības pakāpes risinājumu izpilde, izveidosim dizainu, veiksim nepieciešamos izstrādes darbus standarta e-veikala funkcionalitātēm, individuālu risinājumu izstrāde pēc klientu nepieciešamības un prasībām, kā arī dažāda veida integrācijas ar noliktavas uzskaitēm, produktu imports no ražotāju noliktavām, produktu eksports uz salīdzināšanas prtāliem un pārdošanas platformām, tiešsaistes maksājumu pieslēgšana un daudz kas cits.
Galvenais saprast vismaz aptuvenas klientu vēlmes, pēc kurām arī izvērtēsim ko vēl klientam varam piedāvāt, jo zināt, ka vēlies uzsākt tīrgošanos internetā, nenozīmē pārzināt visus iespējamos risinājumus. Par aktualitātēm nozarē, iespējamajiem risinājumiem un funkcionalitātēm, kā padarīt tirgošanos internetā efektīvāku, ērtāku un maksimāli to automatizēt, to izdarīt palīdzēsim mēs.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Spēsim realizēt jau gatavus klientu uzdevumus esošos projektos, kā arī piedāvāsim dažādas šī brīža funkcionālās un dizaina iespējas, kas uzlabos efektivitāti un automatizēs e-veikala procesus.
Bet ja šobrīd e-veikals ir tikai idejas līmenī, tad izdarīsim visu sākot no A-Z, lai pirmais produkts no Jūsu e-veikala būtu jau ceļā pie sava pirmā pircēja.

 • Plānošana
  un analīze

 • Komunikācija un
  izstrāde

 • Palaišana
  produkcijā

baner1

Ieguvumi

Sadarbojoties ar mums, jūs iegūstat ko vairāk par izstrādātu risinājumi

 • Kvalitatīvs risinājums, par pieņemamu cenu
 • Konsultācijas, ieteikumi un pieredze
 • Drošība, izvēloties mūsu tehnisko atbalstu
 • Sadarbības partneris tālākai attīstībai